| Главная страница | По-моему эта статья - бред! - Форум - О.Е. & 5'nizza| Мой профиль | Регистрация| Выход |Новые сообщения | Участники | Правила форума | Поиск |
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум - О.Е. & 5'nizza » Океан Ельзи » Океан Ельзи » По-моему эта статья - бред! (По-моему эта статья - бред!)
По-моему эта статья - бред!
AlinleДата: Пятница, 23.12.2005, 4:02:23 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Святослав Вакарчук — у глибокій депресії. Так стверджують люди, що знають його близько. Вони кажуть, що дії політиків зачепили головного океанівця до глибини душі. Ще б пак, напередодні з'їзду партії "Наша Україна" аналітики ставили його на перші позиції у передвиборному списку президентського блоку. І це легко пояснювалося, адже він під час Помаранчевої революції працював на перемогу, образно кажучи, як кінь. Зрештою саме його призначено радником Віктора Ющенка з питань культури. Та несподівано для багатьох у першу п'ятірку "головної помаранчевої партії" потрапила... його колега по цеху, Руслана, конкурентка у шоу-бізнесі.

Святослав Вакарчук, схоже, не стримався. Він гримнув дверима і заявив, що взагалі відмовляється йти на вибори у складі "помаранчевих". Очевидно, це протест і проти того, що в розвиток подій не втрутився Президент, а навпаки назвав виборчий список без співака "класним".

Як пояснив нам один із лідерів НСНУ Борис Беспалий, у партії були здивовані відмовою співака, оскільки йому планували виділити одне з прохідних місць списку блоку — у першій десятці. "Ми хотіли зробити це, враховуючи внесок Славка під час революції. Тому нам дивно, що він відмовився, — сказав депутат. — Що ж, це його право, і навряд чи можна його за це засуджувати".

А народний депутат з партії НРУ, союзника президентської партії, Ярослав Кендзьор, був ще категоричніший: "Узагалі пора закінчувати з усіма цими зірками в політиці, — додав він. — У цьому парламенті також були жіночки, які вміють гарно співати, але їхня користь на політичній ниві є дуже сумнівною. Славко Вакарчук — серйозний і самодостатній виконавець, а тому, очевидно, йому не сподобалась роль "приманки" у партійному списку". Най-пікантніше у цій ситуації те, що Ярослав Кендзьор, мабуть, забув, що перебуває у списку, де у першій п'ятірці теж "жіночка, яка вміє гарно співати .

На жаль, Святослав Вакарчук, наразі, не дає коментарів з приводу свого демаршу. Однак своє слово сказали його колеги по сцені. Принаймні екс-"океановець" Павло Гу-дімов вважає, "що це ущемлене самолюбство".

"Мене завжди дивувало, коли музиканти чи співаки йдуть у політику, — сказав він " Експресові". — Я ніколи не вірив, що людина мистецтва може моментально перебудуватися й стати професійним політиком. Радше з політика можна зробити музиканта, ніж навпаки... Та й певні приклади свідчать: коли зірки приходять у владу, у них мало що вдається. Це ж не так просто — керувати державою — як декому здається!"

"І мені пропонували ввійти до партійного списку, — додає лідер "ВВ" Олег Скрипка. — Однак я відмовився. Як на мене шоу-бізнес та політика — це зовсім різні речі. На жаль, останнім часом українська політика перетворюється у шоу-бізнес. А звідси і всі наші проблеми, адже тоді політика стає непрофесійною. Що ж стосується Славка Вакарчука, котрому не сподобалося його занадто низьке підсумкове місце у списку "Нашої України", то колегу по цеху не критикуватиму. Гадаю, що Славко ще отримає свої політичні дивіденди".

(http://obozrevatel.com)
Как мне кажется, тут нет ни слова правды...

 
НатальяДата: Пятница, 23.12.2005, 4:31:28 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Гудимов не высказаться не мог tongue
Естесственно - бред-статья tongue
 
AlinleДата: Пятница, 23.12.2005, 4:34:12 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Интересная фраза"Так стверджують люди, що знають його близько. Вони кажуть, що дії політиків зачепили головного океанівця до глибини душі"...Интересно, кто это так из "близких" ему людей говорит?????Действительно, Гудимов - единнственный вариант...........
 
malinaДата: Пятница, 23.12.2005, 8:40:53 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





що за фігня? я звичайно не знаю як є насправді, але не напевно не так... я думаю якби Слава був у списках всі б уже знали...
і яка з Русі конкурентка ОЕ? це шютка чи що??
 
Sea-gullДата: Суббота, 24.12.2005, 3:31:02 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





бред! бред! бред! и ничего кроме бреда! biggrin
 
MaradonnaДата: Воскресенье, 25.12.2005, 10:22:15 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





вот это "обозреватель" точно стал "врагом отечества" в лице фанатов ОЕ!!!
п.с. кстати это мой первый пост! поршу любить и жаловать!
 
AlinleДата: Воскресенье, 25.12.2005, 10:57:59 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Lublu!!!!Zhaluju!!!!!!!Celuju!!!!!!Blagodarju!!!Ob ozhaju!!!!itd....
 
WalterbuBДата: Пятница, 30.12.2016, 2:38:57 | Сообщение # 8
Слушаю музыку
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
http://goo.gl/YMpiLf Download pthc Chils xcp dvd
boys girls 4-12 yo
 
Форум - О.Е. & 5'nizza » Океан Ельзи » Океан Ельзи » По-моему эта статья - бред! (По-моему эта статья - бред!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Partners
 


Яндекс цитирования

5nizza 2005 © 2024